שם החוג | גילאים | זמני הפעילות | מיקום | מחיר | |
---|---|---|---|---|---|
AIKIDO - מבוגרים | 0-0 |
ראשון 20:15 - 21:45 שלישי 20:15 - 21:45 |
נהריה הירוקה חוגים | ₪200 | לחץ לדף החוג |
TRX - איריס 19:15 X2 | 0-0 |
ראשון 19:15 - 20:00 רביעי 19:15 - 20:00 |
עין שרה-איריס חוגים | ₪120 | לחץ לדף החוג |
אירובי ועיצוב - אלי כהן | 0-0 |
שני 18:00 - 18:45 רביעי 18:00 - 18:45 |
אלי כהן חוגים | ₪120 | לחץ לדף החוג |
אירובי ועיצוב - גולומב | 0-0 |
שני 19:00 - 19:45 רביעי 19:00 - 19:45 |
גולומב חוגים | ₪120 | לחץ לדף החוג |
אירובי ועיצוב - נהריה הירוקה | 0-0 |
שני 20:15 - 21:00 רביעי 20:15 - 21:00 |
נהריה הירוקה חוגים | ₪120 | לחץ לדף החוג |
גלגליות - איריס - מתחילים | 0-0 | חמישי 17:30 - 18:25 | עין שרה-איריס חוגים | ₪150 | לחץ לדף החוג |
גלגליות - איריס - מתקדמים | 0-0 | חמישי 18:30 - 19:30 | עין שרה-איריס חוגים | ₪150 | לחץ לדף החוג |
גלגליות - הוקי מתחילים | 0-0 |
שלישי 17:00 - 18:30 חמישי 17:00 - 18:30 |
מגרש ביה"ס אלון חוגים | ₪265 | לחץ לדף החוג |
גלגליות - כצנלסון | 0-0 | ראשון 17:30 - 18:25 | כצנלסון חוגים | ₪150 | לחץ לדף החוג |
הרקדה גמלאים - הרקדה מעגלים | 0-0 | חמישי 10:00 - 11:00 | אוסישקין גמלאים | ₪65 | לחץ לדף החוג |
הרקדה גמלאים - הרקדה שורות | 0-0 | שלישי 09:00 - 10:00 | אוסישקין גמלאים | ₪65 | לחץ לדף החוג |
הרקדה גמלאים - הרקדה- יאיר בינו | 0-0 | שני 10:00 - 11:00 | אוסישקין גמלאים | ₪65 | לחץ לדף החוג |
הרקדה גמלאים - הרקדה-עין שרה | 0-0 | שני 11:00 - 12:00 | עין שרה שזר - גמלאים | ₪65 | לחץ לדף החוג |
הרקדה גמלאים - הרקדה-רמז | 0-0 | רביעי 08:15 - 09:15 | רמז מועדון גימלאים | ₪65 | לחץ לדף החוג |
הרקדה גמלאים - הרקדה-שקד | 0-0 | 00:00 - 00:00 | מתנ"ס מידעטק | ₪65 | לחץ לדף החוג |
התעמלות ילדים - גולומב ילדי גן | 0-0 | שני 17:00 - 17:45 | גולומב חוגים | ₪120 | לחץ לדף החוג |
התעמלות ילדים - שבי צפון ילדי הגן | 0-0 | ראשון 17:00 - 17:45 | עין שרה-שבי צפון חוגים | ₪120 | לחץ לדף החוג |
זומבה ועיצוב - אוסישקין | 0-0 |
שני 20:15 - 21:15 רביעי 20:30 - 21:30 |
אוסישקין חוגים | ₪160 | לחץ לדף החוג |
חינוך גופני תנועתי - כיתות א-ג | 0-0 | שני 17:00 - 17:45 | אלי כהן חוגים | ₪140 | לחץ לדף החוג |
חינוך גופני תנועתי - כיתות ד-ו | 0-0 | שני 17:50 - 18:35 | אלי כהן חוגים | ₪140 | לחץ לדף החוג |
טניס שולחן - שבי צפון ד-ו | 0-0 | רביעי 16:00 - 16:55 | עין שרה-שבי צפון חוגים | ₪180 | לחץ לדף החוג |
טניס שולחן - שבי צפון ז-ט | 0-0 | רביעי 17:00 - 17:55 | עין שרה-שבי צפון חוגים | ₪180 | לחץ לדף החוג |
יוגה גמלאים - יוגה- אוסישקין | 0-0 | ראשון 11:30 - 12:30 | אוסישקין גמלאים | ₪65 | לחץ לדף החוג |
יוגה גמלאים - יוגה- גולומב | 0-0 | רביעי 08:30 - 09:30 | גולומב גימלאים | ₪65 | לחץ לדף החוג |
יוגה גמלאים - רמז | 0-0 | חמישי 08:30 - 09:30 | רמז מועדון גימלאים | ₪65 | לחץ לדף החוג |
יוגה ילדים - גילאי 3-4 | 0-0 | ראשון 17:00 - 17:40 | אכזיב | ₪150 | לחץ לדף החוג |
עיצוב וחיטוב דינאמי - אוסישקין | 0-0 |
ראשון 16:15 - 17:00 שלישי 16:15 - 17:00 |
אוסישקין חוגים | ₪120 | לחץ לדף החוג |
עיצוב וחיטוב דינאמי - גולומב | 0-0 |
שני 18:00 - 18:45 רביעי 18:00 - 18:45 |
גולומב חוגים | ₪120 | לחץ לדף החוג |
עיצוב וחיטוב דינאמי - כצנלסון | 0-0 |
ראשון 17:15 - 18:00 שלישי 17:15 - 18:00 |
כצנלסון חוגים | ₪120 | לחץ לדף החוג |
עיצוב וחיטוב דינאמי - שבי צפון - 19:15 | 0-0 |
ראשון 19:15 - 20:00 רביעי 19:30 - 20:15 |
עין שרה-שבי צפון חוגים | ₪120 | לחץ לדף החוג |
עיצוב וחיטוב דינאמי - שבי צפון - 20:00 | 0-0 |
ראשון 19:15 - 20:00 רביעי 19:30 - 20:15 |
עין שרה-שבי צפון חוגים | ₪120 | לחץ לדף החוג |
פילאטיס גמלאים - פילאטיס | 0-0 | 00:00 - 00:00 | עין שרה-שבי צפון מועדון גמלאים | ₪65 | לחץ לדף החוג |
פילאטיס גמלאים - פילאטיס | 0-0 |
ראשון 08:15 - 09:30 שלישי 08:15 - 09:30 |
אלי כהן גימלאים אלי כהן | ₪65 | לחץ לדף החוג |
פילאטיס גמלאים - פילאטיס- שבי צפון שק | 0-0 |
ראשון 08:30 - 09:30 שלישי 08:30 - 09:30 |
שקד מועדון גמלאים | ₪65 | לחץ לדף החוג |
פילאטיס מזרן - איריס 08:30 X2 | 0-0 |
ראשון 08:30 - 09:15 רביעי 08:30 - 09:15 |
עין שרה-איריס חוגים | ₪120 | לחץ לדף החוג |
פילאטיס מזרן - איריס 09:15 X1 | 0-0 | ראשון 09:15 - 10:00 | עין שרה-איריס חוגים | ₪70 | לחץ לדף החוג |
פילאטיס מזרן - איריס 18:15 X2 | 0-0 |
ראשון 18:15 - 19:00 רביעי 18:15 - 19:00 |
עין שרה-איריס חוגים | ₪120 | לחץ לדף החוג |
פילאטיס מזרן - איריס 20:00 X2 | 0-0 |
ראשון 20:00 - 20:45 רביעי 20:00 - 20:45 |
עין שרה-איריס חוגים | ₪120 | לחץ לדף החוג |
פלדנקרייז גמלאים - אלי כהן | 0-0 | שלישי 11:15 - 12:15 | אלי כהן גימלאים אלי כהן | ₪65 | לחץ לדף החוג |
פלדנקרייז גמלאים - עין שרה פעמיים בשבוע | 0-0 |
שני 09:45 - 10:45 רביעי 09:30 - 10:30 |
עין שרה-איריס גימלאים שבי צפון | ₪130 | לחץ לדף החוג |
פלדנקרייז גמלאים - פלדנקרייז | 0-0 |
שני 09:45 - 10:45 רביעי 09:30 - 10:30 |
עין שרה שזר - גמלאים | ₪65 | לחץ לדף החוג |
פלדנקרייז גמלאים - פלדנקרייז | 0-0 | ראשון 10:00 - 11:00 | אוסישקין גמלאים | ₪65 | לחץ לדף החוג |
פעילות גופנית חוויתית - גילאי גן | 0-0 | רביעי 17:30 - 18:15 | אוסישקין חוגים | ₪160 | לחץ לדף החוג |
קראטה - אלון מתחילים | 0-0 |
ראשון 17:15 - 18:00 שלישי 17:15 - 18:00 |
אלון חוגים | ₪120 | לחץ לדף החוג |
קראטה - אלון מתקדמים | 0-0 |
ראשון 18:00 - 18:45 שלישי 18:00 - 18:45 |
אלון חוגים | ₪120 | לחץ לדף החוג |
קראטה - כצנלסון מתחילים | 0-0 |
שני 17:15 - 18:00 רביעי 17:15 - 18:00 |
כצנלסון חוגים | ₪120 | לחץ לדף החוג |
קראטה - כצנלסון מתקדמים | 0-0 |
שני 18:00 - 18:45 רביעי 18:00 - 18:45 |
כצנלסון חוגים | ₪120 | לחץ לדף החוג |
קראטה קומבט - ירוקה- חובה-ב-X1 | 0-0 |
שני 17:00 - 17:50 רביעי 17:00 - 17:50 |
נהריה הירוקה חוגים | ₪150 | לחץ לדף החוג |
קראטה קומבט - ירוקה- חובה-ב-X2 | 0-0 |
שני 17:00 - 17:50 רביעי 17:00 - 17:50 |
נהריה הירוקה חוגים | ₪220 | לחץ לדף החוג |
קראטה קומבט - ירוקה-ג ואילך-X1 | 0-0 |
שני 18:00 - 18:50 רביעי 18:00 - 18:50 |
נהריה הירוקה חוגים | ₪150 | לחץ לדף החוג |
קראטה קומבט - ירוקה-ג ואילך-X2 | 0-0 |
שני 18:00 - 18:50 רביעי 18:00 - 18:50 |
נהריה הירוקה חוגים | ₪220 | לחץ לדף החוג |
קראטה קומבט - נבחרת | 0-0 | חמישי 17:00 - 18:00 | אולם טרומפלדור חוגים | ₪150 | לחץ לדף החוג |
קראטה קומבט - שבי צפון-מבוגרים X1 | 0-0 | שלישי 19:00 - 20:00 | עין שרה-שבי צפון חוגים | ₪150 | לחץ לדף החוג |
קראטה קומבט - שבי צפון-מתחילים X1 | 0-0 |
ראשון 17:00 - 17:50 שלישי 17:00 - 17:50 |
עין שרה-שבי צפון חוגים | ₪150 | לחץ לדף החוג |
קראטה קומבט - שבי צפון-מתחילים X2 | 0-0 |
ראשון 17:00 - 17:50 שלישי 17:00 - 17:50 |
עין שרה-שבי צפון חוגים | ₪220 | לחץ לדף החוג |
קראטה קומבט - שבי צפון-מתקדמים X2 | 0-0 |
ראשון 18:00 - 18:50 שלישי 18:00 - 18:50 |
עין שרה-שבי צפון חוגים | ₪220 | לחץ לדף החוג |
שרון- בון בונדינג - BON-BONDIMG | 0-0 | שני 16:15 - 17:00 | המרכזים הקהילתיים נהריה מידעטק חוגים | ₪200 | לחץ לדף החוג |